Příležitosti na dosah

Založit si účet je hračka. Registrace trvá jen pár minut a poté se již můžete soustředit jen na to, po které opPORTUnitě sáhnete jako první!Jak funguje investování
do opPORTUnity?

1 —

Nejdříve vás poznáme

V krátkém dotazníku se vás zeptáme na několik otázek o vašich znalostech, zkušenostech a zázemí, abychom mohli vyhodnotit, zda je pro vás investování do opPORTUnit vhodné. Vyplnění nezabere více než 2 minuty.


3 —

Prohlédnete si nevšední příležitosti

Postupně jsou představovány nevšední investiční příležitosti - opPORTUnity. Každá z nich je jedinečná a specifická pro svou povahu, rizikovost i investiční horizont. Seznamujte se jejich detaily pozorně.

5 —

Rozhodnuto? Můžete investovat

Jakmile se vám nějaká investiční příležitost zalíbí a seznámíte se s jejími detaily, můžete investovat. Pokyny k investování naleznete po přihlášení na detailu každé investice.

Vítejte mezi investory!

Nejčastější otázky

Komu je platforma opPORTUnity určená?

Investování na opPORTUnity je určeno zkušenějším, dlouhodobým investorům, kteří se chtějí podílet na nevšedních investičních příležitostech a současně jsou schopni sami zhodnotit rizika s tím spojená Přečtěte si více.

Proč musím vyplňovat dotazník?

S investicemi na opPORTUnity je spojeno riziko kolísání hodnoty investice, proto musíme posoudit vhodnost produktu pro vás. Přečtěte si více.

Kdo vybírá investiční příležitosti?

Za výběrem a přípravou příležitostí stojí finanční skupina WOOD & Company, ve které opPORTUnity vzniklo. Přečtěte si více.

Jaké poplatky jsou s investováním na opPORTUnity spojené?

Zřízení a vedení investičního účtu na opPORTUnity je zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Přečtěte si více.