O nás

V Portu budujeme investiční služby, které jsou inovativní, dostupné a jednoduché k využívání. Umožňujeme širší veřejnosti podílet se na růstovém potenciálu nevšedních investičních projektů a dlouhodobě zhodnocovat své volné prostředky.

Portu tým

Radim Krejčí

Head of Portu
Radim Krejčí

Radim je klíčovou osobou a původce myšlenky Portu. Do týmu přináší patnáctileté zkušenosti z manažerských pozic ve finančních a investičních skupinách. Radim koordinuje celkový chod Portu, nastavuje dlouhodobé vize a je odpovědný za strategická rozhodnutí.

[email protected]

Martin Luňáček

Managing Director
Martin Luňáček

Martin přetváří myšlenky v realitu. Od začátku projektu pracuje na vývoji produktu od provádění tržních analýz, návrhu konceptu až po definici komunikační strategie a umístění značky na trh.

[email protected]

Martin Jaroš

Managing Director
Martin Jaroš

Martin je zde od toho, aby vše běželo tak, jak má. Koordinuje každodenní činnosti, kontroluje dodržování předepsaných postupů, ale také mapuje konkurenci a identifikuje příležitosti rozvoje Portu. Má také na starost práci se zaměstnanci a školení nově příchozích členů týmu.

[email protected]

Mikołaj Raczyński

Chief Investment Officer
Mikołaj Raczyński

Mikołaj dohlíží na všechna investiční rozhodnutí, která v Portu děláme a vede naší pobočku v Polsku. Má více než deset let zkušeností na polském kapitálovém a investičním trhu, pracoval jak v oblasti správy klientských prostředků, tak na manažerských pozicích ve finančních institucích.

[email protected]

Roman Málik

Development Lead
Roman Málik

Roman má na starosti vývoj Portu. Řídí tým frontend i backend developerů a stará se o fungování Portu po technické stránce.

Jana Prokšanová

Operations Manager
Jana Prokšanová

Jana koordinuje jednotlivé projekty vývoje Portu a stará se o to, aby bylo vše dotaženo do konce. Do týmu přináší mnoho zajímavých nápadů i vždy skvělou náladu.

[email protected]

Ondřej Karanský

Marketing Manager
Ondřej Karanský

Ondra se stará o to, aby Portu stále rostlo a vědělo o něm co nejvíce lidí. Má pod palcem celý marketing Portu, od strategie a plánování až po finální exekuci kampaní. Baví ho nové technologie a umění.

Martin Beneš

Content Manager
Martin Beneš

Martin má v Portu na starosti strategii obsahové komunikace a marketingových kampaní. Jelikož se lépe cítí za foťákem, vytváří nám video a foto obsah, který můžete vidět na našich sociálních sítích. Mimo práci rád jezdí do hor, sportuje a fotí.

Michaela Pletichová

Support Specialist
Michaela Pletichová

Míša má pod palcem komunikaci s klienty, kontrolu nových registrací ale i různé procesy investování Portu. V naší CRM databázi je zkrátka jako doma.

Michal Pustějovský

Back-end Developer
Michal Pustějovský

Michal má na starosti back-end a operations Portu. Dbá na to, aby celé Portu fungovalo svižně, komunikace mezi systémy byla bez výpadků a obchodní dny proběhly bez starostí. Ve volném čase tancuje a hraje volejbal.

Dominik Dravecký

Full Stack Developer
Dominik Dravecký

Dominik programuje v Portu především to, co je vidět - tedy stránky, na které právě koukáte. Umí ale vše i napojit na databáze a obchodní systémy a stará se, aby web dobře fungoval.

Martin Obadal

Front-end Developer
Martin Obadal

Martin programuje vše, co se týká webů. Pokud se nešťastnou náhodou stane to, že něco nefunguje, snaží se co nejrychleji najít řešení daného problému. Ve chvíli, kdy se nezdržuje ve svém přirozeném prostředí u počítače, tráví čas v posilovně nebo běhá – občas si taky zahraje hry (deskové nebo konzolové).

Petr Slezák

Tester
Petr Slezák

Petr se v Portu pohybuje hlavně v testovacím prostředí a má na starosti hledání a nahlašování chyb. Jeho úkolem je ověřit, že vše funguje tak, jak má. Ve volném čase se věnuje sledování trhů s kryptoměnami, novým technologiím a focení.

Anna Kortusová

Investment Product Analyst
Anna Kortusová

Anička nám v týmu pomáhá s analýzami tak, abychom mohli dělat informovaná investiční i produktová rozhodnutí. Kromě modelování dat v excelu spolupracuje na rozvoji a vylepšování našich služeb. Také ráda sleduje, co nového se děje na finančních trzích a snaží se, abychom vždy drželi krok s novými trendy.

Markéta Pauknerová

Front Office & Operations Specialist
Markéta Pauknerová

Markéta komunikuje s klienty a pomáhá jim orientovat se nejen na našich stránkách, ale i v zasílání vkladů. Zaslali jste omylem vklad bez variabilního symbolu nebo z jiného bankovního účtu? Markéta udělá vše pro to, aby byl vklad připsán na Váš účet.

Emilia Rybak

Expansion Lead PL
Emilia Rybak

Emilie prošlapává cestu Portu na polský trh. Koordinuje přípravu všech dokumentů, připravuje texty a vylepšení produktů, které jsou potřeba udělat, aby Portu mohlo přinášet svoje služby také polským klientům. Ve volném čase nejraději poslouchá podcasty.

Michaela Jarolímková

Front Office & Operations Specialist
Michaela Jarolímková

Míša má na starost každodenní komunikaci s klienty. Pomůže s registrací, poradí se zasíláním vkladů a s jakýmkoliv dotazem, který klient v rámci našich platforem má. Ví, jak to u nás funguje, a vždy pomůže najít řešení dané situace.

Eva Macháčková

Front Office & Operations Specialist
Eva Macháčková

Evča se podílí na každodenních procesech investování skrze naše platformy a procesech spojených s naším obchodním dnem. Dále také komunikuje s klienty a má na starosti zakládání účtů pro právnické osoby. Objevil se nějaký problém? Evča najde cestu, jak jej vyřešit.

Július Bartók

Marketing Specialist
Július Bartók

Julius tvoří obsah pro blog a sociální sítě Portu. Vymýšlí reklamní kampaně a vytváří komunikační materiály pro slovenský trh. Vedle sledování burzovních grafů se věnuje také sportovnímu lezení.

Aleš Brtník

Project Manager
Aleš Brtník

Aleš dokáže zefektivnit každý proces v rámci operations. Když se pustíme do nového projektu, myšlenky hravě přetaví v nové produkty. Ve volném čase sleduje dění na finančních trzích, hraje badminton nebo cestuje po světě.

Jakub Valníček

Project Manager
Jakub Valníček

Kuba je v Portu zodpovědný za rozšiřování naší investiční nabídky. Společně s produktovým týmem analyzuje nové příležitosti a následně je přetváří v realitu. Volný čas tráví jízdou na motorce a orientačním potápěním.

Juraj Polačko

Junior Back-end Developer
Juraj Polačko

Juraj je .NET backend programátor. Hlavní náplní jeho práce je přetavování požadavků operations týmu do kódu, aby náš interní systém správně fungoval. Ve volném čase rád zajde na kolo nebo na turistiku.

Tereza Pechlátová

PR Specialist
Tereza Pechlátová

Terka se v Portu stará o PR aktivity a komunikaci, abychom byli vidět v médiích i na akcích. A to jak v Česku, tak na Slovensku. Mimo to je milovnicí designu a architektury, ráda cestuje nebo jezdí na snowboardu.

Martin Vlček

Customer Care & Operations Specialist
Martin Vlček

Pokud jste někdy kontaktovali naši podporu na chatu, pravděpodobně jste si psali s Martinem. Kromě zákaznické podpory je i součástí operačního týmu, kde má na starosti Vaše vklady, výběry, převody.Ve volném čase rád sportuje, cestuje, podniká výlety do přírody, jezdí na horském kole a navštěvuje koncerty.

Michaela Mühlová

Front Office & Operations Specialist
Michaela Mühlová

Míša je obětavým členem týmu, a vždy se snaží vyjít klientům vstříc. Zpracovává pokyny, připravuje obchody, a také komunikuje s klienty jak po telefonu, tak přes chat a e-mail. Provede vás nejen registrací, ale i naší nabídkou produktů. Vždy s úsměvem.

Vojtěch Pustý

Customer Care & Operations Specialist
Vojtěch Pustý

Potřebujete upřesnit některé informace uvedené na našich stránkách? Chcete pomoci s registrací? Nebo máte jakékoliv dotazy? Vojta je tu pro vás a vždy rád pomůže. Také pracuje na zlepšování Portu, a přichází s novými nápady, jak zpřehlednit naše stránky.

Petr Musil

Chief Operations Officer

Robert Nossek

Head of Compliance

David Kuboň

General Counsel

Ondřej Jedlička

Senior Tax Advisor

OpPORTUnity vzniklo ve WOOD & Company

Ve WOOD & Company, přední středoevropské investiční skupině, vždy hledí minimálně o pár let dopředu. I podle toho se poznají opravdoví investiční profesionálové. Nespokojí se jen s vylepšováním už tak prvotřídních služeb, pracují rovnou na revolučním řešením. Výsledkem je radikální změna v přístupu ke zhodnocování peněz – jedním slovem Portu.

WOOD & Company je největším obchodníkem na pražské burze a má 30 let zkušeností. Pouze s takovým zázemím můžeme v Portu profesionálně přistupovat k vytváření investičních strategií a efektivně nakládat s cennými papíry. V Portu nemáme malé cíle. Jsme zde, abychom otřásli světem investic.

Také nám jde samozřejmě o bezpečnost vašich prostředků. WOOD & Company podléhá dohledu České národní banky, je držitelem široké licence k poskytování investičních a dalších finančních služeb, a to nejen v ČR.